KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954038
nr 1495 4038
Thomas Hafström
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Thomas Hafström (f. 1954), Signerad, daterad 82. Olja på duk, 73x59cm, yttermått inklusive ram: 76x63cm
Thomas Hafström, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:12:35
7/10 15:57:53